O mnie


 Witaj u mnie :)
 
Mam na imię Ania. W wirtualnym świecie jestem Angi. Nick ten przyległ do mnie wieki temu jak internet to był jeszcze świat całkowicie odległy i przyszło mi zakładać swoją pierwszą skrzynkę mailową. Takie imię sobie wtedy wymyśliłam w przypływie chwili :) 
Mój drugi świat to ten blog. Ale znaleźć mnie można także na FB: https://www.facebook.com/AngiStyleblog oraz na instagramie: https://www.instagram.com/angistyleblog/ 
 Pochodzę z góralskiej, beskidzkiej rodziny z domieszką krwi kaszubskiej. Mieszanka iście wybuchowa 😀 Wychowałam się natomiast na Górnym Śląsku, a obecnie mieszkam w Opolu. Moja rodzina to bardzo skomplikowany, mówią, że nawet anormalny, ale bardzo wytrzymały twór. W skrócie pisząc wymieniam - Ja i Mała Mi. Z wykształcenia, jak i zamiłowania jestem magistrem ochrony środowiska, co przekłada się na moją  pracę zawodową. Zajmuję się także dotacjami unijnymi. 
Moją wielką pasją jest moje tworzenie, które jest ze mną odkąd pamiętam. Nie wyobrażam sobie bez niego życia. Obecnie przeważa scrapbooking.  Natomiast moją drugą pasją i miłością są góry. 
Tego o mnie nie wiecie ... Mam fioła na punkcie recyklingu i żywności nieprzetworzonej. Czytanie etykiet ze składem jest dla mnie priorytetem przy robieniu zakupów. Gdybym nie poszła zawodowo w kierunku ochrony środowiska pewnie byłabym ... lekarzem psychiatrą albo organizatorką ślubów :)
A w rubryce "nałogi" dodatkowo wpiszę: Uzależniona od czekolady oraz kolorowych lakierów do paznokci :)


*
Tworzę już od bardzo dawna.
Wieki temu było to malowanie, szkicowanie własnych projektów odzieży, szycie ubrań na lalki Barbie. Stosunkowo niedawno oddawałam się namiętnie tworzeniu dzieł na paznokciach - były to pisanki na Wielkanoc, czy choinki na Boże Narodzenie i wiele innych "malowanek" ;) 
Później odkryłam świat papieru, kartek, scrapbookingu... i utknęłam na amen.

Najbardziej lubię tworzyć kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Dobrze się czuję w romantycznym klimacie retro ale też nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "z jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki.
 Oprócz kartek w wielu różnorodnych formach i kształtach, uwielbiam tworzyć  przedmioty dekoracyjne do domu. 
 *


2 komentarze :

  1. Witam piekne rzeczy pani tu robi☺ czy jest możliwość zamówienia kilku kartek? Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zapraszam do kontaktu przez e-mail. Pozdrawiam!

      Usuń

Witam Cię na moim blogu ;) Jak Ci się tutaj podoba, zostań na dłużej. Cieszy mnie także każde słowo, jakie zostawiasz po sobie w komentarzu.
Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka