O mnie


 Witaj u mnie :)

Mam na imię Ania. Jestem mamą Małej Mi. Pracuję jako urzędnik, a po pracy chętnie siadam za domowym biurkiem oddając się rękodziełu.
*
Tworzę już od bardzo dawna.
Wieki temu było to malowanie, szkicowanie własnych projektów odzieży, szycie ubrań na lalki Barbie. Stosunkowo niedawno oddawałam się namiętnie tworzeniu dzieł na paznokciach - były to pisanki na Wielkanoc, czy choinki na Boże Narodzenie i wiele innych "malowanek" ;) 
Później odkryłam świat papieru, kartek, scrapbookingu... i utknęłam na amen.

Najbardziej lubię tworzyć kartki spersonalizowane, przygotowane specjalnie pod daną osobę, jej charakter czy zainteresowania. Dobrze się czuję w romantycznym klimacie retro ale też nie wyobrażam sobie tworzenia bez zabawnych kartek z tzw. "z jajem", gdzie często wykorzystuję własnoręcznie stworzone obrazki.

 Oprócz kartek w wielu różnorodnych formach i kształtach, uwielbiam tworzyć  przedmioty dekoracyjne do domu. Ostatnio rozpoczęłam swoją przygodę z maszyną do szycia, zobaczymy jak się ona rozwinie ;)
 *
Nauczona zostałam przez życie i wiele przeszkód, jakie muszę pokonywać w codziennym życiu,
że nic nie dzieje się bez przyczyny.  Że nie ma w życiu przypadków, a Bóg nam pokazuje na każdym kroku, że to Jego plan przychodzi nam realizować każdego dnia. I tylko On wie, jaki krzyż jesteśmy w stanie unieś - taki też nam zsyła. Dlatego moje życie to ciągła nauka, aby wierzyć w sens tego Boskiego planu względem mojego życia. Staram się godzić z tym, że ostatnio ta nauka opiera się na ciężkich cierpieniach, jakich przyszło mojej rodzinie doświadczać.
"Wiara jest zaufa­niem Bo­gu na­wet w cierpieniach" (ks. J. Twardowski). 

*

A w rubryce "nałogi" dodatkowo wpiszę:
Uzależniona od czekolady oraz kolorowych lakierów do paznokci :)

3 komentarze :

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam piekne rzeczy pani tu robi☺ czy jest możliwość zamówienia kilku kartek? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do kontaktu przez e-mail. Pozdrawiam!

   Usuń

Witam Cię na moim blogu ;) Jak Ci się tutaj podoba, zostań na dłużej. Cieszy mnie także każde słowo, jakie zostawiasz po sobie w komentarzu.
Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka