wtorek, 26 grudnia 2017

Świąteczna wymianka Art - Piaskownicy


Witajcie już tak prawie poświątecznie. Dziękuję wam bardzo za wszystkie życzenia jakie tu w sieci dostałam. U mnie odpoczynek od komputera i sieci ciągle trwa, wiec tylko życzenia na żywo i te telefoniczne popłynęły. Nie mniej chcę wam życzyć, aby w waszych sercach Boże Narodzenie trwało cały rok. Tak, wiem, że to może bardzo banalne, ale warto, byśmy wszyscy potrafili zachować tą dobrą moc świąt w naszym codziennym życiu, bo to z pewnością ułatwia wiele nie tylko w kontaktach ludzkich, ale także w byciu z samym sobą.


Te dobra moc świąt to z pewnością dawanie prezentów. Celowo napisałam dawanie, bo to właśnie w tym kierunku jest największa siła. Dobro, które wychodzi, zawsze do nas wraca. Nawet jak jest to z góry zaplanowana wymianka prezentów na blogu Art - Piaskownicy 😉 O szczegółach poczytacie na blogu AP. Ja przygotowałam taką o to choinkową zawieszkę, która poleciała do greenfrog. W świątecznym shaker boksie zamknęłam polarnego misia w eleganckiej błyszczącej otoczce. W roli głównej kolekcja Biegun Północny Piątek Trzynastego.
Prezencik, jaki ja otrzymałam, to przepiękny zestaw zimowych zawieszek od Inki z Klonowej, razem z całym pakietem innych przyjemności :) Bardzo, bardzo dziękuję, naprawdę miło mnie ta paczuszka zaskoczyła i zauroczyła.
Koniecznie wpadnijcie na blog Art - Piaskownicy pooglądać wszystkie wymiankowe prezenciki. 

Pozdrawiam serdecznie!


2 komentarze :

  1. Świetny box z misiem polarnym. W ogóle, to piękna jest ta kolekcja papierów :) Jak nie jestem papierowa, to bym sobie ją kupiła :P

    Już wprawdzie po świętach, ale życzenia wszystkiego co dobre przesyłam na cały następny rok :)

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię na moim blogu ;) Jak Ci się tutaj podoba, zostań na dłużej. Cieszy mnie także każde słowo, jakie zostawiasz po sobie w komentarzu.
Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka