wtorek, 8 stycznia 2013

Witam Nowy Rok....

Troszkę mnie nie było... Niestety panujące ostatnio dookoła wirusy nie oszczędziły mnie i leżałam pogrążona chorobą dwa tygodnie. Nie obyło się bez antybiotyków, co w moim stanie było już zupełną ostatecznością. Na szczęście moja córka okazała się mądrym i posłusznym dzieckiem - nie pcha się na ten świat, czeka cierpliwie, aż mamusia wydobrzeje i nabierze nowych porcji sił.
Ktoś mi ostatnio powiedział, że pojawienie się dzieciątka w rodzinie to taka ogromna fala endorfin, która zalewa nas po same uszy. Już myślę, w jaki sposób zbudować tamę dookoła naszej rodziny, aby ten poziom endorfin utrzymywał się stale na wysokim poziomie. Abyśmy mogli poić się z tego źródła i dzięki temu z większą energią, większymi pokładami sił, wiary, nadziei i miłości, iść przez kolejny rok. Z większymi pokładami, niż ten roku ubiegły, w którym sporo paliwa spaliliśmy. A że ciągle niestety musimy iść tą trudniejszą, wyboistą drogą, na której zdecydowanie więcej się przepala energii, dodatkowy zbiornik paliwa jest nam jak najbardziej wskazany. Więc czekamy na ciebie z niecierpliwością nasz Zbiorniczku kochany ;)

A żeby już całkiem zakończyć klimat świąteczny, mam jeszcze dwie bombeczki karczochowe do pokazania, które jako jedyne z moich tegorocznych tworów nie poszły w świat, tylko zostały na naszej choince.9 komentarzy :

 1. Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie.Wszystko bedzie dobrze a maleństwo da duzo sił i energii. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę zatem dużo energi i własnej stacji paliw :))
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oooooo piękny brzusio, córcia chyba będzie duża? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech wszystko się układa jak najlepiej ;)

  A bombki przecudne!

  OdpowiedzUsuń
 5. o jaki brzusiu cudeńko ... i te bombeczki super pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie wyglądacie ;-)))) Jak pomyślę , że rok temu też byłam z takim balonikiem , to nie mogę uwierzyć , że czas tak szybko leci!
  Wam życzę przyjemnego oczekiwania i ładowania baterii na nieprzespane noce ;D .. . Na szczęście Dziecko potrafi z nas wydobyć pokłady energii o których nie mamy pojęcia ! A i ONO samo nam dostarcza niesamowitych przeżyć, wrażeń , radości - wiem coś o tym , bo przeżywam już po raz 3 ;D Serdecznie pozdrawiam w nowym roku !

  OdpowiedzUsuń
 7. Och zazdroszczę brzusia chciałabym kiedys taki mieć, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazanie:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najważniejszy prezent w życiu. Cudny owoc cudnej miłości...
  Trzymam kciuki za Milę i za fajnych rodziców tego Szkrabka:)

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię na moim blogu ;) Jak Ci się tutaj podoba, zostań na dłużej. Cieszy mnie także każde słowo, jakie zostawiasz po sobie w komentarzu.
Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka