czwartek, 17 marca 2011

Początek

Do decyzji o tworzeniu własnego bloga dojrzewałam długo. I pewnie gdyby nie fakt, że jedna dość bolesna osobista sprawa doprowadziła do rozpoczęcia nowego etapu mojego życia, to nie zdecydowałabym się na ten krok. A tak - zaczynam kolejny etap, mam nowe ambicje, nowe plany, nowe marzenia i dążenia, oraz pasja - nie nowa ale wreszcie pełna odwagi by wyjrzeć na światło dzienne.  Zaczynam kolejny etap ze słowami, które pokazała mi pewna bliska mi osoba: "Kto nie boi się, wierzyć, że się uda. Ja nie! Ja wierzę! Wiara  czyni cuda..."    [TDT "Wiara czyni cuda"]

Moja artystyczna dusza przejawia się na wielu płaszczyznach, które będę tu przed wami odsłaniać. Głównie są to kartki, które tworzę (i fotografuję) od jakiegoś czasu. Wiem, że daleko mi do bloggowych wyjadaczek (co nie powiem - wpędza mnie w kompleksy :) ). Jednak tworzę dla własnych wewnętrznych potrzeb, realizując się przy tym i mając ogromną frajdę. A to chyba najważniejsze.Zamierzam pokazać najpierw kilka starszych (niektórych nawet bardzo) prac, gdyż oczywiście od pierwszych tworów już uwieczniałam je na fotkach.

I to tyle tytułem wstępu, trochę przydługiego może.... Postaram się nie zanudzać zbytnio następnym razem ;)

2 komentarze :

  1. Witam w gronie Bloggerów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj Kochana, dobry poczatek nowego. Teraz bede Ci mocno kibicowac, bo... Wiara czyni cuda!!!

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię na moim blogu ;) Jak Ci się tutaj podoba, zostań na dłużej. Cieszy mnie także każde słowo, jakie zostawiasz po sobie w komentarzu.
Dziękuję!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka